на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE

NIKE Патики Air More Uptempo

код на производ: DQ0839-001
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air More Uptempo се женски lifestyle патики кои комбинираат класични и модерни детали. Излезете од стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од поинаква перспектива во овие Nike патики со сребрени детали. Овие патики се едни од највпечатливите патики во историјата на Nike. Горниот дел од кожа со мрежест јазик нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Патиките се одликуваат со полудлабок профил и класичен начин на врзување со врвки. Специјалната перфорација на горниот дел овозможува одлична вентилација и ја одржува утринската свежина на вашите стапала во текот на целиот ден. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Безвременската форма на овие патики е форма која ја препознавате и ја сакате, па затоа не постои причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден. Омилени фармерки, штикли, тренерки, шорцеви, изборот е само ваш, а со овие NIKE патики не можете да погрешите.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Кожен горен дел и мрежест јазик
 • Врвки
 • Длабок профил
 • Midcut дизајн
 • Видливо воздушно перниче
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV7802-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FN4488-337
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9