на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS Патики JAPAN S PF
ASICS

ASICS Патики JAPAN S PF

код на производ: 1202A322-101
провери достапност
 • 10
  *
 • 10.5
  *
 • 11
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 5
  *
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Asics JAPAN S PF се женски lifestyle патики идеални за денови исполнети со активности и уживање. Чекорете самоуверено низ градските улици и препуштете се на деновите исполнети со акција. Плиткиот профил и врвките ќе ви овозможат спортско-елегантен стил кој одлично ќе се вклопи со секоја ваша комбинација на облека. Гумениот ѓон, со малку повисока платформа ќе ја истакне вашата фигура, а дополнително придонесува за издржливоста на целиот модел. Горниот дел е изработен од кожа, а перфорациите на горниот дел овозможуваат оптимален проток на воздух. Карактеристиките на брендот Asics од страна придонесуваат за естетиката на патиките.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • ASICS лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни