на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS Патики GEL-PRELEUS
ASICS

ASICS Патики GEL-PRELEUS

код на производ: 1202A061-251
6.990 MKD
6.990 MKD
5.592 MKD
Заштеда: 1.398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 46
  46
 • 3.5
  3.5
 • 34.5
  34.5
 • 4.5
  4.5
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics GEL-PRELEUS се женски lifestyle патики, идеални за денови исполнети со активности и уживање. Чекорете самоуверено низ градските улици и препуштете се на деновите исполнети со акција. Плиткиот профил и врвките ќе ви овозможат спортско-елегантен стил кој одлично ќе се вклопи со секоја ваша комбинација на облека. Гумениот ѓон придонесува за удобност и издржливост на целиот модел. Горниот дел е изработен од комбинација на мрежест текстил и кожа, а токму овој мрежест дел овозможува прозрачност на патиките. Карактеристиките на брендот Asics од страна придонесуваат за естетиката на патиките.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Гумен ѓон
 • Прозрачно горниште
 • ASICS лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1202A024-100
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5