на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA Патики CALI DREAM
PUMA

PUMA Патики CALI DREAM

код на производ: 383157-06
Prosečna ocena:
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
Заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma CALI DREAM се удобни женски патики, наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание со trendy деталите. Издржливиот горен дел е изработен од синтетика, кожа, велур и наследниот дух на традицијата на Puma патики. SoftFoam пената и удобната Puma-IN влошка обезбедуваат посебно чувство на удобност. TPU додатокот во средниот ѓон ја комплетира приказната за патиките од соништата. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Овие женски патики се дел од таа урбана ретро спортска вибрација.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетика, кожа
 • Гумен ѓон
 • Мека пена и удобна Puma-IN влошка
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Розалита Дојчиноска
   Розалита Дојчиноска

   16.10.2022. 20:26

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 387459-02
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45