на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy AZ Shoes

код на производ: GX2819
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 13
  13
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
  40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok CL Legacy AZ се женски lifestyle патики со неверојатен комфор и модерен дизајн. Иднината допрва треба да се пишува, а вие сте тие што ја создавате. Горниот дел направен од лесна комбинација на кожа и текстилни, прозрачни материјали, кои гарантираат дека вашите стапала остануваат суви и свежи. Патики со класичен начин на врзување имаат футуристички дизајн. Мекиот среден ѓон ќе обезбеди одлична амортизација и чувство на обновување на енергијата. Гумениот ѓон е отпорен на абење и ги прават овие патики особено издржливи и долготрајни. Наследството не е само она што е оставено зад себе, туку и она што го правите сега. Затоа, облечете ги овие Reebok CL Legacy AZ женски патики и зачекорете во новиот ден.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Мек среден ѓон
 • Со врвка
 • Горниште од кожа и текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY0957
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики G55284
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ2905
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  големина
  35
  36
  36,5
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44
  44,5
  45
  45,5
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  големина
  35
  35,5
  36
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44
  Sačuvano u omiljne
  Патики 28413
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  35
  35,5
  36
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44