на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE Патики Chuck 70
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck 70

код на производ: 172676C
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Converse Chuck 70 унисекс патиките го слават наследството на Chuck Taylor All Star, комбинирајќи детали инспирирани од архивата со модерен, освежен дизајн. Сјајниот среден ѓон и препознатливата етикета со плетен јазик го нагласуваат култниот, ретро стил на патиките, во архивска боја, но сега освежени со рециклирана ткаенина. OrthoLite влошката и шевовите на јазикот обезбедуваат целодневна удобност.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел: рециклиран полиестер
 • OrthoLite влошка
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04704C
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A05094C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A00869C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 172895C
  5.617 MKD
  Заштеда 25%
  7.490 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.392 MKD
  Заштеда 20%
  7.990 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 166800C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7