на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE Патики Air Huarache
NIKE

NIKE Патики Air Huarache

код на производ: DR7874-100
9.190 MKD
9.190 MKD
5.055 MKD
Заштеда: 4.135 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Оваа верзија на Nike Air Huarache женските патики го освежува нивниот изглед со пролетни бои. Култното засилување во пределот на петицата го враќаат изгледот од деведесеттите кој сите го сакаме. Поставите од велур и средниот ѓон од мека пена додаваат удобност и структура, додека прозрачната ткаенината на горниот дел обезбедува удобност и лесно се вклопува со која било комбинација. Оригинално дизајниран да дава добри перформанси при трчање, Nike Air Cushion ви носи траен комфор. Меката пена на средниот ѓон ви овозможува одлично амортизирање. Гумениот ѓон додава издржливост и влечна сила.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од велур и неопренови
 • Nike воздушна подлога
 • Среден пенест ѓон
 • Засилување во пределот на петицата
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9