на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA Патики Mirage Sport Layers
PUMA

PUMA Патики Mirage Sport Layers

код на производ: 383175-02
7.390 MKD
7.390 MKD
4.803 MKD
Заштеда: 2.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

PUMA MIRAGE SPORT се унисекс патики за секојдневно носење, кои ви носат уникатност и квалитет. Исклучителната удобност и врвните перформанси се составен дел од препознатливиот Mirage стил на Puma. Горниот дел зрачи со атрактивен изглед, и е комбинација од различни материјали: кожа, еко кожа, велур, синтетика и текстил. Јачината и издржливоста се перформансите кои овие патики не ги доведуваат во прашање. DJ културата го доби својот вистински претставник. Интересната комбинација на бои сигурно ќе го привлече вашето внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе внесат нова димензија на леснотија во вашето секојдневие. Овие патики можете да ги носите речиси цела година. Puma создава посебен спортски стил, кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Горен дел: кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393787-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392719-03
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 392718-01
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 390776-10
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.791 MKD
  Заштеда 15%
  7.990 MKD
  големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390048-08
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393266-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46