на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE Патики Gold Standard
CONVERSE

CONVERSE Патики Gold Standard

код на производ: 172889C
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Converse Gold Standard се машки lifestyle патики со за поведри комбинации на облека. Модерни и софистицирани во секое време. Плиткиот профил и елегантниот гумен ѓон ќе ви овозможат елегантен стил, додека боите и дизајнот ќе се грижат за урбаниот дел. Кожниот горен дел овозможува долготрајност и квалитет, па можете целосно да се препуштите и уживате во светлите и сончеви денови.

 • Спецификација:
 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Converse лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни