на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE Патики 237
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 237

код на производ: WS237PB
Prosečna ocena:
4.8
glasa
ocene
2
(Оцени)
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NEW BALANCE 237 се женски lifestyle патики, наменети за сите дами кои го сакаат класичниот изглед на New Balance патиките. Овој редизајниран модел од 70-тите е парче кое никогаш не излегува од мода. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Иако им недостига агресивниот дизајн од подоцнежните години, средниот EVA ѓон и аеродинамичниот горен дел нудат класична почетна точка на модниот boom. На ова треба да се додаде и предимензионираната N буква. Удобноста на овие патики е зголемена со продолжен среден ѓон. Издржливиот гумен ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на овие NB патики. Изберете ги овие, впечатливо брендирани, NEW BALANCE 237 женски патики и уживајте во нивната удобност.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • EVA пена за удобност
 • Предимензионирана N буква
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.810 MKD
  Заштеда 45%
  3.290 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT33555-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи