на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low
Патики Forum Low

Патики Forum Low

код на производ: GZ6379
Šifra proizvođača: LIT81
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas FORUM LOW се култни женски патики од осумдесеттите кои пркосат со своите допадливи бои. Од своето прво дебитирање на паркетот во 1984 година, adidas FORUM LOW патиките не престанаа да се развиваат. Имаат луксузен кожен горен дел со препознатливи adidas пруги, екстра златни украси и сите детали кои се карактеристични за култниот adidas Forum модел. Некои добри работи едноставно само можат уште и уште да се подобруваат. Овие луксузни патики се направени од делумно рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врзување со врвка и велкро лепенка околу глуждот
 • Горен дел од вистинска кожа
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-508
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1210301
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  817 MKD
  Заштеда 25%
  1.090 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H06710
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.929 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5