на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost
Патики ZX 2K Boost

Патики ZX 2K Boost

код на производ: GV8048
Šifra proizvođača: LWX82
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Врзете ги adidas ZX 2K BOOST машките патики и започнете го денот со стил. Надоврзувајќи се на наследството на adidas кое започна во 80-тите и сè уште не е завршено, овие патики се освежени за авантура, благодарение на мрежата и неопрен горништето. Комбинацијата на Responsive Boost удобноста и цврстиот гумен ѓон, ќе ви обезбедат комфор без разлика какви обврски ве очекуваат.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од мрежа, неопрен и TPU
 • Текстилна внатрешност
 • Boost среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H33587
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.660 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  38
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F607-6W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.755 MKD
  Заштеда 45%
  3.190 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 114755-PL042
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 55%
  3.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Спреј SV003-SC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  големина
  NS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5