на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90
Патики Air Max 90

Патики Air Max 90

код на производ: DM8171-200
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 90 машките lifestyle патики го олеснуваат секој ваш чекор, додека забавните детали внесуваат спокојство во секој ваш ден. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, единицата Air Max во петицата нуди неверојатна амортизација. Прошиените слоеви и пластичните акценти додаваат издржливост, удобност и култен изглед од 90-тите што сите го сакате. Гумен ѓон со Waffle шара нуди одличен стисок и ретро изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Air Max единица во петицата
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H20410
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4885
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5