на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 327

код на производ: WS327LAG
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Balance 327 се женски lifestyle патики кои комбинираат модерен дизајн со ретро тркачко наследство. Тие се карактеризираат со ненадмината удобност и лежерен стил. За долготрајноста на моделот сведочат квалитетот на изработка и материјалот од кој се направени. Лесната конструкција нуди оптимален проток на воздух за дополнителна удобност. Горниот дел е изработен од велур и премиум синтетички материјали, кои одлично ќе ги вклопите со секоја комбинација на облека. Инспириран од богатото наследство на брендот, New Balance 327 смело комбинира класично и модерно, а асиметрично поставената марка N и заоблениот ѓон ќе привлечат внимание каде и да се појавите. Погодни се за секојдневно носење и лесно се комбинираат со други делови од гардеробата. Цврстиот гумен ѓон со продолжен дел на петицата и прстите обезбедува удобност и издржливост, што ги прави овие патики одличен избор за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Плиток профил
 • Горен дел: текстил, велур
 • Асиметрично лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT33555-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.809 MKD
  Заштеда 45%
  3.290 MKD
  големина
  XS