на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move

код на производ: 570256C
5.290 MKD
5.290 MKD
5.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Chuck Taylor All Star Move се женски lifestyle патики кои комбинираат класични и модерни детали во нивниот дизајн. Целата приказна започна во 1957 година кога оригиналните длабоки кошаркарски патики - Hig Top Chucks беа претворени во плитки, по што преминаа од теренот на улица и за секој ден си го запечатија статусот на култни патики. Овие патики за секој ден, не престануваат да ги освојуваат новите генерации, внимателно чувајќи ја љубовта на претходните. Излезете од стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на платформа. Дизајнирана за слобода на движење, лесната и обликувана платформа ја зголемува висината без големо влијание врз тежината. Ултра лесниот EVA ѓон ја зголемува удобноста и овозможува лесен чекор. Заврзете ги овие патики, искомбинирајте ги со други парчиња облека, и посетете ги градските улици.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Платформа
 • Класичен начин на врзување
 • EVA ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи