на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Move

код на производ: 570256C
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Converse Chuck Taylor All Star Move се женски lifestyle патики кои комбинираат класични и модерни детали во нивниот дизајн. Целата приказна започна во 1957 година кога оригиналните длабоки кошаркарски патики - Hig Top Chucks беа претворени во плитки, по што преминаа од теренот на улица и за секој ден си го запечатија статусот на култни патики. Овие патики за секој ден, не престануваат да ги освојуваат новите генерации, внимателно чувајќи ја љубовта на претходните. Излезете од стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на платформа. Дизајнирана за слобода на движење, лесната и обликувана платформа ја зголемува висината без големо влијание врз тежината. Ултра лесниот EVA ѓон ја зголемува удобноста и овозможува лесен чекор. Заврзете ги овие патики, искомбинирајте ги со други парчиња облека, и посетете ги градските улици.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Платформа
 • Класичен начин на врзување
 • EVA ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04689C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 561675C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 568497C
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5