на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE

NIKE Патики Huarache Run

код на производ: 704950-043
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Huarache Run е познат модел на патики дизајниран за бебиња. Дозволете им на вашите наследници да уживаат во удобноста и стилот што е препознатлив. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие бебешки патики. Познатото ременче Huarache на петицата, покрај класичниот изглед, на најмладите им го олеснува и облекувањето. Комбинацијата од кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, дава прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под малите стапала на малите деца обезбедува супериорна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Иако во 90-тите, кога беа создадени, овие патики беа патики за трчање, тие сега се совршени за секојдневно носење и урбан начин на живот.
Спецификација:

 • Патики за бебиња
 • Горен дел од кожа
 • Среден пенест ѓон
 • Huarache ременче на петицата
 • Флексибилен гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y