на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE Патики Air Max 270 Essentials
NIKE

NIKE Патики Air Max 270 Essentials

код на производ: DQ0862-500
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 270 Essentials женските патики прават нежни промени во оригиналниот модел, со својата палета на бои. Нагласената Air max единица во петата и пенестиот среден ѓон нудат неверојатна амортизација. Еластичната внатрешнот ќе ви даде чувство како да носите чорап, што ќе ви обезбеди целодневна удобност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел: текстил и синтетика
 • Единица Air Max во петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5