на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000
Патики ZX 10,000

Патики ZX 10,000

код на производ: GW0616
Šifra proizvođača: LWX70

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Секогаш во тренд, adidas ZX 10.000 машките lifestyle патики се комбинација на оригиналниот модел ZX и футуристички дизајн. Со свежи бои на некои од моделите или со модерен камуфлажен дизајн на други, не можете да погрешите. Одржете го вашиот изглед со винтиџ детали како што се мрежата и велур, како и лентата во форма на буквата X го означуваат оригиналниот дизајн. adidas ZX 10.000 машките lifestyle патики се направени од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мрежест горен дел со слоеви од велур
 • Обликуван EVA среден ѓон
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Спреј 2190503
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  790 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1190103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  817 MKD
  Заштеда 25%
  1.090 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5