на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA Патики Cruise Rider
PUMA

PUMA Патики Cruise Rider

код на производ: 375072-37
провери достапност
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma CRUISE RIDER се женски патики за секојдневно носење, кои внесуваат спортска елеганција во вашиот стил. Исклучителната удобност и неверојатните перформанси се составен дел од препознатливиот Rider стил на Puma. Инспирирани од старите автомобили, овие патики се спој на традиција и атрактивни иновации. Врвот на атрактивниот изглед е комбинација од различни материјали, кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил. Издржливоста и цврстината се императиви. Во прилог на тоа е и фактот што овие патики можете да ги носите речиси цела година. Интересната комбинација на бои сигурно ќе привлече внимание. Мекиот среден ѓон и лесната конструкција ќе ве воодушеват и ќе внесат нова димензија на леснотија во вашето секојдневие. Puma создава уникатен спортски стил кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: кожа, еко кожа, велур, синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.754 MKD
  Заштеда 40%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 390647-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  4142
  42
  Sačuvano u omiljne
  Патики 386273-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Патики 367317-01
  1.827 MKD
  Заштеда 70%
  6.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5