на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 AN21 BG

код на производ: CT3839-104
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3699-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.699 MKD
Заштеда 45%
3.090 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер 95B297-GEH
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.943 MKD
Заштеда 35%
2.990 MKD
големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y