на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK
NIKE

NIKE Патики AIR VAPORMAX 2021 FK

код на производ: DC9394-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Vapormax 2021 се врвни машки патики од линијата Air Max. Овие патики привлекуваат со својата удобност и леснотија на секој чекор. Ултра модерниот дизајн се комбинира со спортската функционалност. Горниот дел на патиките е изработен од FlyKnit беспрекорен лесен материјал, а зајакнатата потпетица дава поголема стабилност. Технологијата Vapor Max Air носи меко и лесно чувство и исклучителна удобност. Најлесното, најфлексибилното едноделно воздушно перниче се протега од прсти до пети и го ублажува секој чекор како ниеден друг пар патики. Брзиот систем на врзување ви овозможува лесно и брзо да тргнете во акција. Овие патики се одличен избор за сите вас кои имате активен животен стил. Можете да ги носите при различни секојдневни активности. Во нив сигурно ќе ви биде удобно во текот на целиот ден. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали.

Спецификација:

  • Горен дел: FlyKnit
  • Vapor Max Air
  • Воздушно перниче
  • Гумен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4801-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.233 MKD
Заштеда 35%
9.590 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-010
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.218 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7998-672
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1362-101
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1362-102
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5