на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3
NIKE

NIKE Патики JORDAN MAX AURA 3

код на производ: CZ4167-160
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Донесете дел од историјата на урбаните улици во градот додека шетате во Nike Jordan Max Aura 3 машките патики.Инспириран од богатото Jordan наследство, овој модел има енергија на кошаркарски патики и изглед кој ја менува перцепцијата на класичниот стил. Кожниот горен дел се комбинира со синтетички и текстилни делови и има дополнително засилување на петицата за стабилна поддршка и издржливост. Дизајнот на средниот дел со меки перничиња овозможува максимална удобност и изглед кој е подготвен за улиците. Видливата Air Max единица овозможува амортизирање на петицата, додека гумениот ѓон со класичен и алтернативен шаблон оптимално се прилепува на различни површини.

Спецификација:

• Машки патики - lifestyle

• Горен дел: кожа, синтетика, текстил

• Среден пенест ѓон

• Видлива Air Max единица

• Гумен ѓон

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 35%
6.990 MKD
големина
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-010
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-619
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5