на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 11 COMFORT Low

код на производ: CZ0907-160
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Air Jordan 11 COMFORT Low детски патики ќе ви овозможат супериорна удобност. Инспирирани од класичните Jordan патики, овие плитки патики имаат мек кожен горен дел над прстите и врвки кои го олеснуваат врзувањето. Под стапалото има мека, мазна пена и ѓон со гумени делови кои обезбедуваат добро прилепување на површина. Zoom Air единицата во предниот дел на стапалото нуди лесно амортизирање на секој чекор. Меката кожа го покрива пределот над прстите и се шири назад преку средниот дел на стапалото по надворешната страна на патиката. Пенестиот отвор обезбедува поддршка и удобност околу петицата и глуждот.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и ткаенина
 • Zoom Air единица
 • Парцијално гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV3699-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 45%
  3.090 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 95B297-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y