на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE Патики Crater
NIKE

NIKE Патики Crater

код на производ: CW2386-600
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Crater Impact се удобни женски lifestyle патики.Тие се дел од NIKE кампањата за заштита на планетата, направени се од 25% рециклиран материјал, што придонесува за намалување на отпадот во споредба со традиционалниот начин на правење патики. Тие се лесни, издржливи за да можете да уживате во нив во секојдневните активности. Crater пена обезбедува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики ги класифицираат како производи од прва класа. Мрежестиот материјал на горниот дел овозможува прозрачност, а плиткиот профил заедно со делот поставен околу глуждот носи комфор и удобност. Уживајте во вашите Nike CRATER IMPACT женски lifestyle патики.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врзување
 • Crater пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FN4488-337
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9