на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE Патики Air Max 270
NIKE

NIKE Патики Air Max 270

код на производ: DQ0971-001
Prosečna ocena:
7.090 MKD
7.090 MKD
4.963 MKD
Заштеда: 2.127 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Детската унисекс патика за мали деца Nike Air Max 270 ја содржи првата единица Air Max. Оваа единица ја впива и враќа вложената енергија со секој фреквентен чекор. Освежени со комбинација на слатки бои и модерен комфор, тие му оддаваат почит на оригиналниот модел Air Max 180 од 1991 година. Единицата за воздух со голем волумен нуди приспособена удобност. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Единица Air Max
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Mence
   Mence

   09.04.2023. 16:23

  слични производи