на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas

adidas Патики STAN SMITH J

код на производ: GZ9915
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
    38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH се унисекс детски патики наменети за тинејџер кои со разиграните детали ја разбиваат монотонијата и ритамот на секојдневието. Пленат со препознатливиот дизајн и класичниот стил кој е секогаш во тренд. Затоа овој легендарен модел од почетокот на 70-тите стана култен меѓу припадниците на сите генерации. Овој модел е дизајниран во соработка со Her студиото од Лондон и се карактеризира со пастелни графики кои асоцираат на мермер и се наоѓаат на петицата, јазичето и поставата. Тие се направени од рециклирани Primegreen материјали со високи перформанси. Овие патики се удобни, издржливи и направени да ги носиш секој ден. OrthoLite влошката носи супериорна удобност на вашите стапала. Овој модел на патики зрачи со спортска елеганција и лесно се вклопува во секоја ваша комбинација на облека.

Спецификација:

• Плиток модел со врвка

• Primegreen рециклирани материјали

• Гумен ѓон

• Боја: бела

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HF7578
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер H22639
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN8451
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY6629
2.070 MKD
Заштеда 20%
2.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GW4066
4.790 MKD
Заштеда 20%
5.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY9213
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.333 MKD
Заштеда 40%
3.888 MKD
големина
10-K
10K
11K
2K
3K
4-K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K