на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok Патики Zig Kinetica II
Reebok

Reebok Патики Zig Kinetica II

код на производ: H00022
7.390 MKD
7.390 MKD
4.434 MKD
Заштеда: 2.956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 10-
  10-
 • 44.5
  44.5
 • 11-
  11-
 • 45.5
 • 12-
  12-
 • 47
  47
 • 13-
  13-
 • 48.5
  48.5
 • 14-
  14-
 • 50
  50
 • 37.5
  37.5
 • 6-
  6-
 • 39.5
  39.5
 • 7-
  7-
 • 40.5
  40.5
 • 8-
  8-
 • 42
  42
 • 9-
  9-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Зачекорете безгрижно во иднината, со Reebok Zig Kinetica II машките патики. Инспирирани од трчањето, овие патики имаат мрежест, прозрачен горен дел со вградени зони за поддршка и долготрајна удобност. Лесната Floatride Fuel пена е одговорна за удобноста и мекото чувство на вашите стапала. Динамичниот дизајн и нагласениот среден ѓон го комплетираат овој футуристички модел.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мрежест, прозрачен горен дел
 • Floatride Fuel пена
 • Zig Energy Shell го опкружува пенестиот среден ѓон
 • Иновативен Zig Energy Bands ѓон
 • Код на производот: H00022

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY1542
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY0955
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW5926
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.354 MKD
  Заштеда 40%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5