на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA Патики Cruise Rider Flair
PUMA

PUMA Патики Cruise Rider Flair

код на производ: 381654-02
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535642-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 391083-05
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393063-02
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5