на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster

Патики Terrex Hikster

код на производ: FZ3001
Šifra proizvođača: KYO26
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas TERREX HIKSTER женските патики го комбинираат удобно чувство со супериорното држење и поддршка на патеката. Истражете го градот. Проверете ги сите патеки и одберете ја онаа што најмногу ви се допаѓа. Кожниот горен дел е лесен за оддржување додека EVA средниот ѓон ви нуди оптимална удобност во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • EVA среден ѓон
 • Traxion ѓон
 • Боја: Бела

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер E3-606-1-045
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.438 MKD
  Заштеда 35%
  5.290 MKD
  големина
  2XL
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5