на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE Патики SB Chron 2
NIKE

NIKE Патики SB Chron 2

код на производ: DM3493-002
4.890 MKD
4.890 MKD
4.401 MKD
Заштеда: 489 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 13.5
  13.5
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SB Chron 2 се скејт патики со кои ќе лизгате како познатата американска скејтбордер Луи Лопез. Овој плиток модел е достојно продолжение на неговиот претходник. Горниот дел од велур и платно ја обвиткува вашата сотпала совршено меко, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Вулканизирана конструкција го поврзува ѓонот со горниот дел за флексибилно чувство. Патиките се со класични врвки и логото на Nike на страна, што јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и доверба во овој бренд. Под нозете е пена која придонесува за амортизирање и додава удобност. Флексибилниот гумен ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорот, а исто така го продолжува животниот век на овие патики.
Спецификација:

 • Скејт патики
 • Композиција: велур и платно
 • Пена во средниот ѓон
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Nike
 • Вулканизирана конструкција
 • Флексибилен гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV8839-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV8839-270
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV3485-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.352 MKD
  Заштеда 20%
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y