на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)
CONVERSE

CONVERSE Патики CTAS WINTER WP (NON-GTX)

код на производ: 171440C
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05094C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A00869C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 172895C
5.617 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 171545C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 166800C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7