на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J
adidas

adidas Патики CONTINENTAL 80 STRIPES J

код на производ: Q47341
4.888 MKD
4.888 MKD
2.933 MKD
Заштеда: 1.955 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
  33
 • 33.5
  33.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 29.5
  29.5
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 30.5
  30.5
 • 31.5
  31.5
 • 31.5
  31.5
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики adidas CONTINENTAL 80 STRIPES J имаат класичен тениски дизајн.

Горниот дел е изработен од кожа, со стратешки поставени перфорации, кои служат за подобра циркулација на воздухот.

Издржливиот гумен ѓон во комбинација со пена EVA во средниот дел ви овозможува исклучителна удобност.

Влошката OrthoLite обезбедува дополнителна удобност на секој чекор и меко чувство под нозете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел: природна и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Влошка OrthoLite
 • Боја: Multicolor
 • Код на производ: Q47341
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики ID4281
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.750 MKD
Заштеда 20%
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики HQ6845
4.390 MKD
Заштеда 20%
5.488 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4364
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-