на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas Патики Forum
adidas

adidas Патики Forum

код на производ: FY7974
4.988 MKD
4.988 MKD
4.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum се детски lifestyle патики кои доминирааа на кошаркарскиот терен, потоа на улиците и на крајот се вратија во полудлабока варијанта. Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно комбинирање на овие патики со остатокот од вашата гардероба. Луксузниот кожен горен дел совршено се обвиткува околу вашите стапала и им ја дава потребната цврстина. Кошаркарски патики кои ѝ пркосеа на гравитацијата во осумдесетите, но и патики кои ги носеа рап ѕвездите. Лесниот и мек среден ѓон ви дава возвишен изглед, совршена удобност и леснотија на движење. Врвките и прилагодливиот велкро ремен обезбедуваат совршено вклопување. Гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на овие adidas патики. Изберете ги adidas Forum детските патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Горен дел од луксузна кожа
 • adidas лого
 • Полу-низок профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN8451
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HF7578
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H22639
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ8754
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6629
  2.070 MKD
  Заштеда 20%
  2.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW4066
  4.790 MKD
  Заштеда 20%
  5.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-