на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok Патики Classic Leather Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Leather Legacy

код на производ: G55284
6.190 MKD
6.190 MKD
3.714 MKD
Заштеда: 2.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic Leather Legacy женските патики за трчање се совршен микс од минатото и иднината.

Дали знаете како може да ви недостига нешто што никогаш не сте го имале? Или како е да се надеваш на нешто што можеби ќе го имаш еден ден? Овие женски патики Reebok се токму тоа.

На нив има доволно стари детали за да изгледате автентично, а од друга страна, ги има сите модерни ситници без кои не можете да живеете.

Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна постава
 • EВА среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: сива
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY0957
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GW0223
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FZ2905
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
35
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
45,5
46
47
Sačuvano u omiljne
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики 28413
4.990 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44