на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J
Патики NMD_R1 SPECTOO J

Патики NMD_R1 SPECTOO J

код на производ: H01461
Šifra proizvođača: LSP74
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Футуристичките патики за тинејџери adidas NMD_R1 SPECTOO J се освежување на класичниот NMD модел.

Од самиот почеток, adidas NMD франшизата е насочена кон иднината.

Едноставниот текстилен горен дел со графика и мрежа на страна, како и супер удобниот среден ѓон ги прават овие патики идеални за новата, дигитална ера.

Со необичен модерен дизајн и висока функционалност, овие adidas патики ќе ве одведат дури и подалеку од што сте планирале.

Спецификации:

  • Плиток профил
  • Врзување
  • Горен дел:  текстил
  • Супер удобна средна влошка
  • Гумен ѓон
  • Боја: виолетова
  • Код на производ: H01461

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FD3285-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Спреј 1210301
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
817 MKD
Заштеда 25%
1.090 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Дуксер H06710
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.929 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5