на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J
adidas

adidas Патики NMD_R1 SPECTOO J

код на производ: H01461
7.388 MKD
7.388 MKD
4.433 MKD
Заштеда: 2.955 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
  33
 • 33.5
  33.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 29.5
  29.5
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 30.5
  30.5
 • 31.5
  31.5
 • 31.5
  31.5
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Футуристичките патики за тинејџери adidas NMD_R1 SPECTOO J се освежување на класичниот NMD модел.

Од самиот почеток, adidas NMD франшизата е насочена кон иднината.

Едноставниот текстилен горен дел со графика и мрежа на страна, како и супер удобниот среден ѓон ги прават овие патики идеални за новата, дигитална ера.

Со необичен модерен дизајн и висока функционалност, овие adidas патики ќе ве одведат дури и подалеку од што сте планирале.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел:  текстил
 • Супер удобна средна влошка
 • Гумен ѓон
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: H01461
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики ID4281
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.750 MKD
Заштеда 20%
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики HQ6845
4.390 MKD
Заштеда 20%
5.488 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4364
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-