на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas Патики STAN SMITH J
adidas

adidas Патики STAN SMITH J

код на производ: GZ9916
4.288 MKD
4.288 MKD
2.573 MKD
Заштеда: 1.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
  33
 • 33.5
  33.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 29.5
  29.5
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 30.5
  30.5
 • 31.5
  31.5
 • 31.5
  31.5
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH J се детски патики намети за тинејџери.

Воодушевуваат со својот едноставен дизајн и класичен стил кои секогаш се во тренд.

Поради тоа, овој легендарен модел од почетокот на 70-тите стана култен помеѓу припадниците на сите генерации.

Со плиток профил, кожен горен дел и перфорација од страните, STAN SMITH J патиките за јуниори му оддаваат почит на легендарниот дизајн.

OrthoLite влошката им обезбедува дополнителен комфор на твоите стапала, додека фротирната постава ја засилува удобноста.

Овој модел на патики оддишува со спортска елеганција и лесно се вклопува во било која комбинација.

Спецификации:

 • Плиток профил / врзување со врвки
 • Кожен и синтетички горен дел
 • OrthoLite влошка за удобност
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, темносина
 • Код на производ: GZ9916
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики ID4281
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.750 MKD
Заштеда 20%
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики HQ6845
4.390 MKD
Заштеда 20%
5.488 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4364
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-