на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS

VANS Патики Old Skool

код на производ: VN000D3HNVY
5.990 MKD
5.990 MKD
4.792 MKD
Заштеда: 1.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Old Skool е машка lifestyle патика со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел е направен од врвни материјали за да го држите стапалото цврсто на место. Овој модел на патики Vans стана модна икона за сите скејтери и тие се едни од најбараните бидејќи се дизајнирани да ги задоволат сите барања на скејтерите и да траат. Издржливиот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и обезбедува сигурност на вашиот чекор со својот стисок.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Класично врвкање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EYEBLK
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EWZBLK
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A3B3UY28
  5.112 MKD
  Заштеда 20%
  6.390 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUK6BT
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000D5IB8C
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000D3HY28
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46