на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO
Reebok

Reebok Патики CLUB C DOUBLE GEO

код на производ: GW0223
6.190 MKD
6.190 MKD
3.714 MKD
Заштеда: 2.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Club C Double Geo се кожени женски патики во препознатливиот стил на Reebok.

Поедноставени и удобни со цел да достигнат нови височини (благодарејќи на платвормата на средниот ѓон).

Спојте ги овие патики инспирирани од тенис со се што ќе посакате и моментално ќе имате добитна комбинација.

Боите додаваат софистицирана нота, а горниот кожен дел стана стандард за овие Reebok патики.

Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • Текстилна постава
 • Лесна амортизација
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY0957
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики G55284
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FZ2905
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
35
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
45,5
46
47
Sačuvano u omiljne
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики 28413
4.990 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44