на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas

adidas Патики STAN SMITH W

код на производ: GZ7057
6.188 MKD
6.188 MKD
3.713 MKD
Заштеда: 2.475 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 36 2/3
  36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
  40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH се женски патики со разигран вез.

Букетите цвеќиња се прекрасни, но со текот на времето сите венеат. Чувајте ги вашите цвеќиња свежи секој ден со овие шик adidas патики.

Цветајќи со пастелен цвет и извезено лого на Трите лисја, овие култни тениски патики ја освежуваат иконата на седумдесеттите години со нова нота.

Горниот дел е направен од синтетика за уште еден допир на актуелната мода.

Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.

50% од горниот дел е рециклирана содржина.

Не се користеше нов полиестер за нивното производство.

Тие исто така се направени од Better Rubber, нова, одржлива компонента направена од природна гума и рециклирана конвенционална гума.

Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Синтетички горен дел изработен од минимум 50% рециклирани материјали
 • Гумен ѓон: 90% природна гума, 10% рециклирана содржина
 • Primegreen
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CE1968
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.786 MKD
Заштеда 70%
9.288 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20431
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.393 MKD
Заштеда 40%
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер IB5912
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер HL9311
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.990 MKD
Заштеда 20%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ6912
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-