на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE Патики M574
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики M574

код на производ: U574LGBB
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер MT33559-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT33559-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327HD
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327HC
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ML610TBC
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
5.5
6
6.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327CBW
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11.5
4
5
5.5
6
6.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327CTB
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.617 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5