на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas Патики SUPERSTAR J
adidas

adidas Патики SUPERSTAR J

код на производ: Q47342
5.488 MKD
5.488 MKD
3.842 MKD
Заштеда: 1.646 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Врзи ги adidas Superstar детските унисекс патики наменети за тинејџери покажете му го на светот вашиот стил.

Замислувајќи кошаркарски тренер од 70 -тите години, овој пар патики ти помага да го менуваш изгледот секој пат кога излегуваш, благодарение на отстранливите adidas линии и легендарното adidas лого.

Затоа, напред, комбинирајте и истражувајте.

Секогаш можете повторно да ги промените работите.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Текстилен горен дел
 • OrthoLite® влошка
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GN8451
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер HF7578
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер H22639
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ8754
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6629
2.070 MKD
Заштеда 20%
2.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GW4066
4.790 MKD
Заштеда 20%
5.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-