на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas

adidas Патики STAN SMITH W

код на производ: H05757
Šifra proizvođača: LSA33
6.788 MKD
6.788 MKD
3.733 MKD
Заштеда: 3.055 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37 1/3
  • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH се женски lifestyle патики за вистинските љубители на модата. Тие се одликуваат со атрактивен стил кој произлезе од креативната соработка на adidas со финската дизајнерска куќа Marimekko. Плени со својот заводлив дизајн и удобност на која, секако, веќе сте навикнати. Овој модел е обележан со моќен скандинавски дизајн. Облечете ги adidas STAN SMITH женските патики и покажете ја својата смелост во урбани комбинации. Овие патики се наменети за сите оние кои се приврзаници на уличната мода. Тие се направени од Primegreen рециклирани материјали и ја покажуваат нашата амбиција да се ослободиме од пластичниот отпад.

Спецификација:

  • Плиток модел
  • Врзување
  • Направени во соработка со финската дизајнерска куќа Marimekko
  • Гумен ѓон
  • Primegreen рециклирани материјали
  • Боја: црна / розова / бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H20431
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.795 MKD
Заштеда 55%
3.988 MKD
големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Дуксер HN5899
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
34
36
38

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-