на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar OT Tech
adidas Патики Superstar OT Tech
adidas Патики Superstar OT Tech
adidas Патики Superstar OT Tech
adidas

adidas Патики Superstar OT Tech

код на производ: GZ7634
Šifra proizvođača: LSR32
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Зачекорете во иднината на кошаркарскиот стил со adidas Superstar OT Tech машките патики. Комбинирајќи елементи од минатото со модерни детали. Овие adidas патики го преиспитуваат денешниот кошаркарски стил. Совршените пропорции и синтетичкиот горен дел создаваат свежа, впечатлива силуета.

Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Синтетички горен дел
 • Мрежесто јазиче
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.790 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5