на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE Патики W AIR MAX 90
NIKE

NIKE Патики W AIR MAX 90

код на производ: DA8726-100
9.590 MKD
9.590 MKD
9.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Облечете женски патики Nike Air Max 90 и покажете го вашиот уникатен стил. Овој модел се одликува со легендарниот Wafflе ѓон, прошиени слоеви и класичните TPU детали со кои останува верен на оригиналните корени. Оригинално дизајнирани за трчање, Air Max 90 набрзо станаа најпопуларните lifestyle патики што освоија генерации на обожаватели. Горниот дел со прошиени слоеви и TPU акценти е надополнет со детали кои се рефлектираат во свежи и пастелни бои. Плиткиот профил со меко поставен дел околу глуждот носи чувство на мекост и удобност. Дизајниран да ги поддржува тркачите. Единицата Max Air на петицата обезбедува извонредна удобност на перничињата на секој чекор од патот. Гумениот ѓон со Waffle ѓон ја зголемува влечната сила и издржливоста на патиките, а во исто време е лесен и флексибилен.

Спецификација:

• Женски патики - lifestyle

• Горен дел: кожа, синтетика, текстил

• Среден ѓон од пена

• Max Air воздушна единица

• Waffle гумен ѓон

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5096-530
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5096-609
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM2792-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ6997-673
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ7668-738
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи