на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE Патики W AIR MAX 90 SE
NIKE

NIKE Патики W AIR MAX 90 SE

код на производ: DA8709-100
10.190 MKD
10.190 MKD
10.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Легендарните женски патики Nike Air Max 90 SE доаѓаат во специјално издание кое слави 50 години од постоењето на автентичното Swoosh лого. Оригиналниот Swoosh дизајн од 1971 година креира ретро изглед на страничните делови на патиките, додека металното Swoosh лого на врвките ѝм дава софистицираност. Сите детали на автентичниот модел се задржани, од ѓонот Waffle, преку зашиените слоеви во горниот дел до препознатливиот TPU акцент на петицата. Премиум велурните делови внесуваат освежување во класичниот горен дел, додека единицата за воздух Max Air на петицата обезбедува комфор на стапалата. Прославете го Swoosh и уживајте во безвременскиот стил од 90-тите во женските патики Nike Air Max 90 SE.

Спецификација

• Женски патики - lifestyle

• Горен дел: кожа, синтетика, текстил

• Среден ѓон од пена

• Max Air воздушна единица

• Гумен Waffle ѓон

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ8338-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ8338-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-664
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DM2792-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5097-609
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер AR2270-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.716 MKD
Заштеда 60%
4.290 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
K2XL
KL
KM
KS
KXL
KXS
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DD9682-100
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5