на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE Патики W AIR MAX 2021
NIKE

NIKE Патики W AIR MAX 2021

код на производ: DA1923-001
11.390 MKD
11.390 MKD
11.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Иновативната Air-sole воздушната единица, во комбинација со средниот ѓон од пена, ѝм дава на вашите стапала чувство на максимална удобност, без оглед на растојанието што го поминувате за еден ден. Горниот дел на овие патики е надополнет со бои и детали кои додаваат уникатен и препознатлив стил на целокупниот изглед и ви даваат можност да го подигнете вашиот outfit на повисоко ниво. Изработен е од издржлив текстил кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Засилениот систем за поврзување, заедно со јамките за влечење лоцирани на јазикот и петицата, кои го олеснуваат процесот на облекување. Облечете го вашиот пар и освојте ги урбаните градски улици.

Спецификација:

  • Женски патики - lifestyle
  • Плиток профил / Врзување
  • Горен дел: текстил
  • Среден ѓон од пена
  • Air-sole воздушна единица
  • Гумен ѓон
  • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ6997-673
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DR4973-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5096-530
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4296-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер AR2270-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.716 MKD
Заштеда 60%
4.290 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
K2XL
KL
KM
KS
KXL
KXS
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4603-234
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи