на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE Патики Air Max 95 Essentia
NIKE

NIKE Патики Air Max 95 Essentia

код на производ: CI3705-001
Prosečna ocena:
12.890 MKD
12.890 MKD
10.312 MKD
Заштеда: 2.578 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 95 Essential е машка lifestyle патика инспирирана од човечкото тело. Nike Air Max 95 Essential бара дизајнерски решенија барајќи решение во човечкото тело. Значи, средниот ѓон го претставува 'рбетот, градуираните панели ги претставуваат мускулите, јамките од тантела ги претставуваат ребрата, а решетката на горниот дел ја претставува кожата. Мрежестиот дел што дише има зајакнувања од кожа и синтетичка кожа. Иновативниот систем на врвки овозможува приспособено вклопување.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен и синтетички горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-508
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD7415-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-016
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7290-619
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5