на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok Патики ZIG KINETICA II
Reebok

Reebok Патики ZIG KINETICA II

код на производ: GZ8800
7.390 MKD
7.390 MKD
4.434 MKD
Заштеда: 2.956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 44
 • 45
 • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Zig Kinetica II се унисекс патики со Zig Energy систем кој ве турка напред. Оваа напредна технологија ви обезбедува дополнителна удобност и уште поголемо враќање на енергијата, заедно со иновативниот дизајн. Каде и да одите вие ќе ​​сте во центарот на вниманието. Овие патики Reebok имаат напреден дизајн кој ќе ве направи да се издвоите од толпата. Лесната Floatride Fuel амортизација е обвиткана во TPU раб што ви обезбедува стабилност и ве турка напред. Floatride Energy додава дополнителна амортизација на предната површина на патиката за уште поголемо враќање на енергијата.

Спецификација:

 • Унисекс патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Дизајниран мрежесто горниште
 • Текстилна постава
 • FloatRide Energy Foam
 • TPU рамка за среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY1542
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GY0955
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GW5926
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.795 MKD
Заштеда 50%
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5